O nás

o nás

GA Dental - stomatologické centrum

VITAJTE V GA DENTAL!

Sme osvedčené súkromné stomatologické centrum na Moyzesovej ulici č.2 v Ivanke pri Dunaji. Naša poloha v obci umožňuje parkovanie pred budovou centra.

Máme prvotriedne vybavené ambulancie a pacienti registrovaní na našej klinike môžu očakávať vynikajúcu kvalitu ošetrenia v modernom, komfortnom a hygienickom prostredí.

Ponúkame kompletný sortiment preventívnych, regeneračných a rekonštrukčných ošetrení vrátane chirurgických zákrokov a zubných implantátov.

Aneta a Hanka ponúkajú svojim pacientom všeobecnú stomatológiu, estetiku a protetiku, Mária je odborníčkou na prevenciu a dentálnu hygienu, zatiaľ čo Goran prevažne sanuje komplikovanejších pacientov, vyžadujúcich kombinovanú chirurgicko-implantačno-protetickú liečbu. Rasťo je externý konzultant v oblasti maxillofaciálnej chirurgie. Naším cieľom je zabrániť tomu, aby sa malý dentálny problém stal hlavným problémom, preto odporúčame pravidelné prehliadky a dentálnu hygienu.

Ponúkame bezplatnú konzultáciu pacientom, ktorí sa zaujímajú o možnosť náhrady zubov implantátmi a komplexnej jednodňovej (24h) implatačno-protetickej rekonštrukcie.

Noví pacienti sú vítaní a majú možnosť zvoliť si lekára podľa vlastného výberu. Kontaktujte nás, aby ste sa dohodli na stretnutí, konzultácii, prípadne ošetrení a dozvedeli sa viac o vašom orálnom zdraví.

Kontaktujte nás na čísle +421 905 742 093 alebo e-mailom na gadental@gadental.sk.

 

Náš tím